ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 30W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 4000K ΦΥΣΙΚΟ

| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø20.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V-240V |
| Ισχύς Watt: | 30W |
| Τύπος Led: | COB |
| Απόδοση Lumen: | 2550 |
| Γωνία Δέσμης: | 120° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000Κ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Διαστάσεις: | Ø22.5cm x 5cm |
| Χρώμα : | Ασημί |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 30W COB 4000K NATURAL
- Κατασκευαστής: Led Space Lights
- Κωδικός Προϊόντος: 2.084.011
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
22,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 18,80€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 32W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 32W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
24,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ 20W 5812
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ SMD LED ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ (3000W.W. - 4000C..
10,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,55€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ COB 30W 6000Κ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ COB 30W 6000Κ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΦΩΤΟΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΗΚΟΝΟΜΗΣΗΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓ..
19,67€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,81€
Ετικέτες: χωνευτά





