ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 24W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 6000K ΨΥΧΡΟ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø20.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V-240V |
| Ισχύς Watt: | 24W |
| Τύπος Led: | COB |
| Απόδοση Lumen: | 2150 |
| Γωνία Δέσμης: | 120° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000Κ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø22.5cm x 4cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 24W COB 6000K COOL
- Κατασκευαστής: Led Space Lights
- Κωδικός Προϊόντος: 2.089.074
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
12,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ 18W 3000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 18W 3000K..
10,10€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,63€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ 15W 4000Κ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 15W 4000Κ..
9,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,08€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΝΙΚΕΛ ΜΑΤΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
4,49€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,84€
Ετικέτες: χωνευτά





