ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 24W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 4000K ΦΥΣΙΚΟ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø20.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V-240V |
| Ισχύς Watt: | 24W |
| Τύπος Led: | COB |
| Απόδοση Lumen: | 2100 |
| Γωνία Δέσμης: | 120° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000Κ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø22.5cm x 4cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 24W COB 4000K NATURAL
- Κατασκευαστής: Led Space Lights
- Κωδικός Προϊόντος: 2.089.073
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
12,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
7,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,98€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 4000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 4000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
7,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,98€
ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 8W 50CM
ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 8W 50CM ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜ..
18,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 15,81€
Ετικέτες: χωνευτά




