ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 6W & COB 6W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.
ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED DRIVER
ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 4000C.W.
- ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 3000W.W.
- ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 10cm x 10cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V-260V |
| Ισχύς Watt: | 6+6W |
| Τύπος Led: | SMD & COB |
| Απόδοση Lumen: | 1090 |
| Γωνία Δέσμης: | SMD 140° & COB 43° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. + 3000W.W. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Extra Χαρακτηριστικά: | 3 διαφορετικά ανάμματα |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 12cm x 12cm x 4cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 6+6W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5256
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5256
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
15,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 12,82€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΝΙΚΕΛ ΜΑΤΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
4,49€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,84€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜΑ..
4,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,89€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•BLACK | DARK CHROME•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάν..
3,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,86€
Ετικέτες: χωνευτα






