ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3W & COB 3W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.
ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED DRIVER
ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 4000C.W.
- ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 3000W.W.
- ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 6,5cm x 6,5cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V-260V |
| Ισχύς Watt: | 3+3W |
| Τύπος Led: | SMD & COB |
| Απόδοση Lumen: | 550 |
| Γωνία Δέσμης: | SMD 140° & COB 43° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. + 3000W.W. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Extra Χαρακτηριστικά: | 3 διαφορετικά ανάμματα |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 8cm x 8cm x 3cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 3+3W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5255
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5255
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
9,60€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,21€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 3+3W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5253
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3W & COB 3W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED ..
9,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,21€
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΥΨΗ..
24,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,90€
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Οροφής Τετράγωνο GU10 100x100 SpotLight
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΓΥΨΙΝΟ ΣΠΟΤ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ GU10ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑMAX WATT LE..
3,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,95€
Ετικέτες: πλαφονιέρα






