ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 6W & COB 6W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.
ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED DRIVER
ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 4000C.W.
- ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 3000W.W.
- ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø10cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V-260V |
| Ισχύς Watt: | 6+6W |
| Τύπος Led: | SMD & COB |
| Απόδοση Lumen: | 1090 |
| Γωνία Δέσμης: | SMD 140° & COB 43° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. + 3000W.W. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Extra Χαρακτηριστικά: | 3 διαφορετικά ανάμματα |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø12cm x 4cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 6+6W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5254
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5254
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
15,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 12,82€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 30W COB 4000K NATURAL
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 30W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 4000K ΦΥΣΙΚΟ..
22,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,80€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 32W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 32W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
24,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντ..
2,40€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,05€
Ετικέτες: χωνευτα






