ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3W & COB 3W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.
ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED DRIVER
ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 4000C.W.
- ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 3000W.W.
- ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø6,5cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V-260V |
| Ισχύς Watt: | 3+3W |
| Τύπος Led: | SMD & COB |
| Απόδοση Lumen: | 550 |
| Γωνία Δέσμης: | SMD 140° & COB 43° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. + 3000W.W. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Extra Χαρακτηριστικά: | 3 διαφορετικά ανάμματα |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø8cm x 3cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 3+3W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5253
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5253
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
9,60€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,21€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 15W 5628
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 15W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10 / AR111..
25,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,37€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜΑ..
4,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,89€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 6W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 6W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
7,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,50€
Ετικέτες: πλαφονιέρα






