ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3+2W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.
ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ:
- ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 4000C.W.
- ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 3000W.W.
- ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø8,5cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V-260V |
| Ισχύς Watt: | 3+2W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Απόδοση Lumen: | 500 |
| Γωνία Δέσμης: | 180° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. + 3000W.W. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Λευκό |
| Extra Χαρακτηριστικά: | 3 διαφορετικά ανάμματα |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø10cm x 2cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3+2W 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5287
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5287
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
3,51€
- Χωρίς ΦΠΑ: 3,00€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 24W COB 6000K COOL
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 24W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 6000K ΨΥΧΡΟ..
12,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Τοίχου GU10 120x120mm SpotLight
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU..
5,85€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,00€
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 6+6W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5254
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 6W & COB 6W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED ..
15,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,82€
Ετικέτες: χωνευτα






