ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 10W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 10.5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 7.6cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V - 265V |
| Ισχύς Watt: | 10W |
| Τύπος Led: | COB |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 1000 |
| Γωνία Δέσμης: | 120º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 8.2cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 10W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5994
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
13,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 11,11€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ 20W 5811
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ SMD LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ (3000W.W. - ..
10,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,55€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΝΙΚΕΛ ΜΑΤΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
2,95€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,52€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
9,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,16€
Ετικέτες: χωνευτά






