ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 60W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 1.2cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 19.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 185V - 265V |
| Ισχύς Watt: | 60W |
| Τύπος Led: | COB |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 6000 |
| Γωνία Δέσμης: | 120º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 23cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 60W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5995
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
51,30€
- Χωρίς ΦΠΑ: 43,85€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουίΑ..
2,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,86€
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Οροφής Στρογγυλό GU10 Ø100 SpotLight
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΓΥΨΙΝΟ ΣΠΟΤ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ GU10ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑMAX WATT LE..
3,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,16€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντ..
2,69€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,30€
Ετικέτες: χωνευτά






