ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 10W ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΓΩΝΙΑΣ MAX 80° ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 1.5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 7.5cm |
| Ρυθμιζόμενη γωνία (max) | 80° |
| Τάση Εισόδου: | 185V - 240V |
| Ισχύς Watt: | 10W |
| Τύπος Led: | COB |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 950 |
| Γωνία Δέσμης: | 60º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 9.6cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ 10W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5989
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
10,45€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,93€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜΑΤΟΣ ΚΑ..
4,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,89€
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 3+3W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5253
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3W & COB 3W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED ..
9,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,21€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουίΑ..
2,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,86€
Ετικέτες: χωνευτά






