ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 20W ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΓΩΝΙΑΣ MAX 80° ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 1.5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 14.5cm |
| Ρυθμιζόμενη γωνία (max) | 80° |
| Τάση Εισόδου: | 185V - 240V |
| Ισχύς Watt: | 20W |
| Τύπος Led: | COB |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 1900 |
| Γωνία Δέσμης: | 60º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 17cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ 20W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5990
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
20,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 17,09€
Σχετικά Προϊόντα
ΔΙΠΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 2x7W 5630
ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 2 LED MAX WATT 2x7W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10 ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑ..
11,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,79€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•BLACK | DARK CHROME•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάν..
3,35€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,86€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΝΙΚΕΛ ΜΑΤΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
4,30€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,68€
Ετικέτες: χωνευτά






