ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 30W ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΓΩΝΙΑΣ MAX 80° ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 1.5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 19.5cm |
| Ρυθμιζόμενη γωνία (max) | 80° |
| Τάση Εισόδου: | 185V - 240V |
| Ισχύς Watt: | 30W |
| Τύπος Led: | COB |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 2850 |
| Γωνία Δέσμης: | 60º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 22,5cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ 30W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5991
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
31,89€
- Χωρίς ΦΠΑ: 27,26€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•BLACK | DARK CHROME•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάν..
3,17€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,71€
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3+2W 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5287
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3+2W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ..
3,51€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,00€
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΥΨΗ..
24,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,90€
Ετικέτες: χωνευτά






