ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 6W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 7cm |
| Τάση Εισόδου: | 85V - 240V |
| Ισχύς Watt: | 6W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 480 |
| Γωνία Δέσμης: | 180º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 9cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 6W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5992
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
7,60€
- Χωρίς ΦΠΑ: 6,50€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουίΑ..
2,27€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,94€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 3000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 3000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
7,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,98€
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ PANEL ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ LED 18W 3000W.W.
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED SMD 18W 3000W.W. ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓ..
12,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Ετικέτες: χωνευτά






