ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 32W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑ
ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 20cm |
| Τάση Εισόδου: | 85V - 240V |
| Ισχύς Watt: | 32W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Χρωματισμός Φωτισμού: | 4000C.W. |
| Απόδοση Lumen: | 2560 |
| Γωνία Δέσμης: | 180º |
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 22,5cm |
| Χρώμα : | Λευκό |
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 32W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5993
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
24,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ 20W 5811
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ SMD LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ (3000W.W. - ..
10,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,55€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 6W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 6W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
7,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,50€
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 15W 5628
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 15W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10 / AR111..
25,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,37€
Ετικέτες: χωνευτά






