ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED SMD 18W 4000C.W. ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 20,5cm |
| Τάση Εισόδου: | 240-265V |
| Ισχύς Watt: | 18W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Απόδοση Lumen: | 1600 |
| Γωνία Δέσμης: | 140° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000C.W. |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 22cm |
| Χρώμα : | Νίκελ ματ |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ PANEL ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ LED 18W 4000C.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 6244
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
12,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΛΕΥΚΟΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
3,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,33€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 6W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ SMD LED 6W ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
7,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,50€
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 4000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΥΨΗ..
24,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,90€
Ετικέτες: χωνευτά






