ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED SMD 18W 3000W.W. ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø 20,5cm |
| Τάση Εισόδου: | 240-265V |
| Ισχύς Watt: | 18W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Απόδοση Lumen: | 1600 |
| Γωνία Δέσμης: | 140° |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000W.W. |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Διαστάσεις: | Ø 22cm |
| Χρώμα : | Νίκελ ματ |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ PANEL ΧΩΝΕΥΤΟ ΟΡΟΦΗΣ LED 18W 3000W.W.
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 6243
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
12,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD ΟΡΟΦΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 4000K ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ, EXTRA ΦΩΤΕΙΝΟ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ..
4,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,85€
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 6000K
ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 30W 6000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΛΕΥΚΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΥΨΗ..
20,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 17,52€
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ MAX WATT LED 7W 5962
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥ..
24,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€
Ετικέτες: χωνευτά






