ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΣΧΗΜΑ ΟΠΗΣ 12,5cm x 12,5cm
| Χαρακτηριστικά Προβολέων | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 6cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 12.5cm x 12.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V - 240V |
| Μέγιστη ισχύς | 7Watt |
| Τύπος ντουί | GU10 |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό | Γύψος |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 12cm x 12cm |
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Τοίχου GU10 120x120mm SpotLight
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5975
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
5,85€
- Χωρίς ΦΠΑ: 5,00€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
9,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,16€
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 6+6W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5256
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 6W & COB 6W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ..
15,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 12,82€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΝΙΚΕΛ ΜΑΤΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
4,49€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,84€






