ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΣΧΗΜΑ ΟΠΗΣ 34,6cm x 13,5cm
| Χαρακτηριστικά Προβολέων | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 8.5cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 34.6cm x 13.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V - 240V |
| Μέγιστη ισχύς | 7Watt |
| Τύπος ντουί | GU10 |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό | Γύψος |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 34.5cm x 13cm |
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ MAX WATT LED 7W 5963
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5963
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
27,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 23,08€
Σχετικά Προϊόντα
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•30°•IP20•PLASTIC•WHITE | DARK CHROME•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάν..
3,17€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,71€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 15W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜ..
7,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,98€
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ MAX WATT LED 7W 5962
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥ..
24,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€






