ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 15W.
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10 / AR111
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΣΧΗΜΑ ΟΠΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 25,3cm
| Χαρακτηριστικά Προβολέων | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 7cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø25,3cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V - 240V |
| Μέγιστη ισχύς | 15Watt |
| Τύπος ντουί | GU10 / AR111 |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό | Γύψος |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Ø25cm |
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 15W 5628
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5628
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
25,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 21,37€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 24W COB 4000K NATURAL
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 24W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 4000K ΦΥΣΙΚΟ..
12,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,26€
ΔΙΠΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 2x7W 5630
ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 2 LED MAX WATT 2x7W.ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10 ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑ..
11,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,79€
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Οροφής Τετράγωνο GU10 100x100 SpotLight
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΓΥΨΙΝΟ ΣΠΟΤ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ GU10ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑMAX WATT LE..
3,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,95€






