ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 2 LED MAX WATT 2x7W.
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΣΧΗΜΑ ΟΠΗΣ 223 x 123
| Χαρακτηριστικά Προβολέων | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 6cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 22,3cm x 12,3cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V - 240V |
| Μέγιστη ισχύς | 2 x 7Watt |
| Τύπος ντουί | GU10 |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό | Γύψος |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 22cm x 12cm |
ΔΙΠΛΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ LED ΟΡΟΦΗΣ MAX WATT LED 2x7W 5630
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5630
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
11,45€
- Χωρίς ΦΠΑ: 9,79€
Σχετικά Προϊόντα
Γύψινο Χωνευτό Φωτιστικό Οροφής Στρογγυλό GU10 Ø100 SpotLight
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΓΥΨΙΝΟ ΣΠΟΤ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ GU10ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑMAX WATT LE..
3,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,16€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ PL ΧΩΝΕΥΤΟ 30W COB 4000K NATURAL
ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΛΕΥΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕ LED ΤΥΠΟΥ COB ΚΑΙ ΙΣΧΥΣ 30W ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ 4000K ΦΥΣΙΚΟ..
22,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,80€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 3000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 3000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜΑ..
4,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,89€






