ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ SMD LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΕΠΙΛΟΓΗ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ (3000W.W. - 4000C.W. - 6000D.L.)
ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ LED DRIVER
2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Διαστάσεις κοπής οπής | Ø20.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 185-265V |
| Ισχύς Watt: | 20W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Απόδοση Lumen: | 1820 |
| Γωνία Δέσμης: | 140° |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000W.W. 4000C.W. 6000D.L. |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Διαστάσεις: | 1.3cm x Ø22cm |
ΧΩΝΕΥΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΟΣ 20W 5811
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5811
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
10,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 8,55€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ 20W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΛΕΥΚΟ 20W 6000K..
10,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 9,19€
SPOTLIGHT ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED PANEL 9W FRAMELESS 3000K
Downlight LED από την εταιρεία Spotlight. Διαθέτει ενσωματωμένο λαμπτήρα LED της Epistar με χαρακτηριστικά: 9W, 180°, 85..
5,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,27€
ΕΤΟΙΜΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 36W 120cm IP65 6500K COOL
ΕΤΟΙΜΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED 36W 120cm IP65 6500K COOL..
17,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,53€
Ετικέτες: χωνευτα,







