ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ DIMMABLE ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 4000K ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Τάση Εισόδου: | 185-265V |
| Ισχύς Watt: | 20W |
| Τύπος Led: | SMD |
| Απόδοση Lumen: | 1820ln |
| Γωνία Δέσμης: | 180 μοίρες |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000K |
| Dimmable: | ΝΑΙ |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Διάσταση Εγκοπής :205mm Διάμετρος: 220mm Βάθος : 13mm |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ DIMMABLE ΧΩΝΕΥΤΟ 20W 4000K
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5825
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
16,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 13,68€
Σχετικά Προϊόντα
SPOTLIGHT ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED PANEL 36W FRAMELESS
Downlight LED από την εταιρεία Spotlight. Διαθέτει ενσωματωμένο λαμπτήρα LED της Epistar με χαρακτηριστικά: 36W, 180°, 3..
16,75€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,32€
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤO GU10•GU10•MAX 7W•IP20•ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ•ΛΕΥΚΟΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουί..
2,64€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,26€
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD & COB 3+3W - 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΝΑΜΜΑΤΑ 5255
ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ SMD 3W & COB 3W 4000C.W. ΚΑΙ 3000W.W.ΛΕΥΚΟ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΙΜΟ..
9,60€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,21€




