ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED HPL 200W ΣΤΕΓΑΝΟ 6000K ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ IP65 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ.
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Τάση Εισόδου: | 85V-260V |
| Ισχύς Watt: | 200W |
| Απόδοση Lumen: | 28000lm |
| Γωνία Δέσμης: | 90° |
| Χρώμα φωτισμού: | 6000Κ |
| Στεγανότητα: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Μ:1154mm B:144mm Π:115mm |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED HPL 200W ΣΤΕΓΑΝΟ IP65
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5874
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
199,01€
- Χωρίς ΦΠΑ: 170,09€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD 45W ΣΤΕΓΑΝΟ IP65
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD 45W 4000Κ ΣΤΕΓΑΝΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ IP65 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ...
25,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 21,37€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD 36W ΣΤΕΓΑΝΟ IP65
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED SMD 36W 4000Κ ΣΤΕΓΑΝΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ IP65 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ...
26,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 22,65€
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED HPL 100W ΣΤΕΓΑΝΟ IP65
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED HPL 100W ΣΤΕΓΑΝΟ 6000K ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ IP65 ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ...
110,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 94,02€



