ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ 1 LED MAX WATT 7W.
ΚΕΡΑΜΙΚΟ ΝΤΟΥΙ ΤΥΠΟΥ GU10
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΣΧΗΜΑ ΟΠΗΣ 25,5cm x 18,5cm
| Χαρακτηριστικά Προβολέων | |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Βάθος | 6cm |
| Διαστάσεις κοπής οπής | 25.5cm x 18.5cm |
| Τάση Εισόδου: | 220V - 240V |
| Μέγιστη ισχύς | 7Watt |
| Τύπος ντουί | GU10 |
| Στεγανότητα: | IP20 |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Υλικό | Γύψος |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | 25cm x 18cm |
ΟΡΘΟΓΩΝΙΟ ΛΕΥΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΥΨΙΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΤΟΙΧΟΥ MAX WATT LED 7W 5962
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5962
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
24,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 20,51€
Σχετικά Προϊόντα
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ LED ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ 10W 4000C.W.
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ COB LED 10W ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΓΩΝΙΑΣ MAX 80° ΜΕ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΧΡΩΜΑΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ..
10,45€ Χωρίς ΦΠΑ: 8,93€
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10
ΧΩΝΕΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΑ ΟΡΟΦΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΑ GU10•GU10•MAX 10W•IP20•PLASTIC•WHITE•5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗΠεριλαμβάνει κεραμικό ντουίΑ..
2,27€ Χωρίς ΦΠΑ: 1,94€
Χωνευτό γύψινο φωτιστικό οροφής τετράγωνο βαθύ σε λευκό χρώμα 120mm SpotLight 5629 GU10
Χωνευτό γύψινο φωτιστικό οροφής τετράγωνο βαθύ σε λευκό χρώμα 120mm SpotLight 5629 GU10. Περιλαμβανει κεραμικο ντουι..
5,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,87€






