ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ 18W 4000K, ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΗΚΟΝΟΜΗΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ.
| Χαρακτηριστικά φωτιστικού | |
| Γωνία Δέσμης: | 160° |
| Χρώμα φωτισμού: | 4000Κ |
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Γενικά Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις: | Διάσταση Εγκοπής :210mm Διάμετρος: 225mm Βάθος :30mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά Λαμπτήρων | |
| Ισχύς (W) : | 18W |
| Απόδοση σε Lumen (lm) : | 1620lm |
| Ενεργειακή Κλάση : | A+ |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) : | 150W |
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED ΟΡΟΦΗΣ ΧΩΝΕΥΤΟ 18W 4000K
- Κατασκευαστής: Spotlight
- Κωδικός Προϊόντος: 5268
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
7,92€
- Χωρίς ΦΠΑ: 6,77€
Σχετικά Προϊόντα
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 6000K
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL ΟΡΟΦΗΣ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΧΩΝΕΥΤΟ 8W 6000K ΜΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΣΕ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΟΠΕΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΧΗΜΑΤΟΣ ΚΑ..
4,55€ Χωρίς ΦΠΑ: 3,89€
SPOTLIGHT ΛΕΥΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED PANEL 9W FRAMELESS 6000K
Downlight LED από την εταιρεία Spotlight. Διαθέτει ενσωματωμένο λαμπτήρα LED της Epistar με χαρακτηριστικά: 9W, 180°, 85..
5,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,27€
ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED PANEL 120cmx30cm..
16,70€ Χωρίς ΦΠΑ: 14,27€




